Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas tiešsaistes lietošanas pieredzi. Uzņēmums izmanto sīkdatnes, līdzīgas tehnoloģijas un pakalpojumus, ko sniedz citas tīmekļa vietnes, lai saglabātu Jūsu iestatījumus savā datorā, parādītu personalizētu saturu – valodas izvēli, vēlmju sarakstu, piemērotu reklāmu.

Sīkdatne ir informācijas kopums, ko tīmekļa vietne glabā apmeklētāja datorā, un apmeklētāja pārlūkprogramma katru reizi apmeklētājam atgriežoties uz jau iepriekš apmeklētu lapu, to atspoguļo, sekojot iepriekš saglabātajai informācijai. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu apmeklētājus identificēt un sekot vietnes piekļuves iestatījumiem un izmantošanai. Ja Jūs nevēlaties, lai sīkdatnes tiktu ievietotas Jūsu datorā, pirms mūsu vietnes izmantošanas iestatiet izmantotās interneta pārlūkprogrammas, lai atteiktu sīkdatnes. Jūs varat izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, ko nodrošina lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Ņemiet vērā, ka bez sīkdatņu izmantošanas atsevišķas mūsu vietnes sadaļas vai funkcijas var pienācīgi vai vispār nedarboties.

Turpinot pārlūkot mūsu vietni, nemainot sīkdatņu iestatījumus, Jūs atzīstat un piekrītat tam, ka uzņēmums izmanto sīkdatnes.

Kontakti:
info@artsowood.lv
ARTSOWOOD darbnīca

Juglas iela 45, Rīga, Latvija, LV-1024
+371 26686608
info@artsowood.lv